‘JAZZ BRUGGE 2004’ op 20, 21, 22 en 23 mei 2004

Donderdag 20 mei
ZURSTRASSEN / STOKART (België)
Pirly Zurstrassen (piano), Daniel Stokart (altsax)

THE EUROPEAN DUO (Frankrijk/Italië)
Joëlle Léandre (contrabas), Giorgio Occhipinti (piano)

MIHÁLY DRESCH QUARTET (Hongarije)
Mihály Dresch (saxen, piano), Ferenc Kovács (viool, trompet), Mátyás Szandai (contrabas), István Baló (drums)

FRANK GRATKOWSKI QUARTET (Duitsland)
Frank Gratkowski (altsax, klarinet, basklarinet, contrabasklarinet), Wolter Wierbos (trombone), Dieter Manderscheid (contrabas), Gerry Hemingway (drums)

JOACHIM KÜHN TRIO (Duitsland)
Joachim Kühn (piano), Jean-Paul Celea (contrabas), Wolfgang Reisinger (drums)

TRIO ROMANO / SCLAVIS / TEXIER (Frankrijk)
‘Suite Africaine’
Louis Sclavis (klarinet, sax), Henri Texier (contrabas), Aldo Romano (drums)

Vrijdag 21 mei
ANDRÉ GOUDBEEK TRIO (België)
André Goudbeek (sax, bandoneon, basklarinet), Ninh Lê Quan (percussie), Peter Jacquemyn (bas)

SIMON NABATOV (Duitsland)
(piano solo)

PETER SCHÄRLI SPECIAL SEXTET featuring GLENN FERRIS (Zwitserland)
Peter Schärli (trompet, flugelhorn), Glenn Ferris (trombone), Hans Feigenwinter (piano), Thoms Dürst (contrabas), Béatrice Graf (drums), Donat Fisch (saxen)

ZENTRALQUARTETT (Duitsland)
Konrad Bauer (trombone), Ulrich Gumpert (piano), Manfred Hering (altsax, klarinet), Günter Sommer (drums, percussie)

E.S.T. (Zweden)
Esbjörn Svensson (piano), Dan Berglund (contrabas), Magnus Öström (drums)

GANSCH & ROSES (Oostenrijk)
Thomas Gansch (trompet), Thorsten Benkenstein (lead trompet), Dominik Stöger (trombone), Ed Partyka (bastrombone, tuba), Florian Bramböck (basklarinet, bariton, alt- en tenorsax), Harry Sokal (tenor- en sopraansax, fluit), Herwig Gradischnig (basklarinet, bariton- en tenorsax), Joschi Schneeberger (contrabas), Mario Gonzi (drums)

zaterdag 22 mei
VERMEULEN / THIELEMANS (België)
Erik Vermeulen (piano), Eric Thielemans (drums, percussie)

BOJAN Z (Frankrijk)
Bojan Zulfikarpasic
(piano solo)

SOPHIA DOMANCICH PENTACLE (Frankrijk)
Sophia Domancich (piano), Jean Luc Cappozzo (trompet, flugelhorn), Michel Marre (saxhorn, flugelhorn), Claude Tchamitchian (contrabas), Simon Goubert (drums)

ACTIS’ BAND (Italië)
Carlo Actis Dato (klarinet, sax), Massimo Rossi (sax), Karsten Lipp (gitaar), Federico Marchesano (bas), Dario Bruna (drums)

NGUYÊN LÊ QUARTET (Frankrijk)
‘The Jimi Hendrix Project’
Nguyên Lê (gitaar), Cathy Renoir (zang), Michel Alibo (el bas), Karim Ziad (drums)

VIENNA ART ORCHESTRA (Oostenrijk)
‘Duke Ellington’s Sound of Love’
Anna Lauvergnac (zang), Thorsten Benkenstein (lead trompet), Matthieu Michel (trompet), Thomas Gansch (trompet), Jürg Engels (trompet), Adrian Mears (trombone), Robert Bachner (trombone), Dominik Stöger (trombone), Ed Partyka (bastrombone, tuba), Klaus Dickbauer (klarinet, tenor- en altsax, fluit), Florian Bramböck (basklarinet, bariton, alt- en tenorsax), Harry Sokal (tenor- en sopraansax, fluit), Andy Scherrer (tenorsax), Herwig Gradischnig (basklarinet, bariton- en tenorsax), Alegre Correa (gitaar), Georg Breinschmid (contrabas), Mario Gonzi (drums), Mathias Rüegg (leader) 

zondag 23 mei
TRIO GRANDE (België)
Michel Debrulle (drums, percussie), Michel Massot (tuba), Laurent Dehors (saxen, klarinet)

STEFANO BOLLANI (Italië)
(piano solo)

DEJAN TERZIC EUROPEAN ASSEMBLY (Servi╬)
Dejan Terzic (drums), Jens Winther (trompet), Johannes Enders (tenorsax), Eric Legnini (piano), Martin Gjakonovski (bas)

ERIC BOEREN QUARTET (Nederland)
‘The Music of Ornette Coleman’
Eric Boeren (cornet), Michael Moore (altsax, klarinet), Wilbert de Joode (contrabas), Paul Lovens (drums, percussie)

JUHANI AALTONEN TRIO (Finland)
Juhani Aaltonen (tenorsax, fluit), Ulf Krokfors (contrabas), Tom Nekljudow (drums)

CHANO DOMINGUEZ GROUP (Spanje)
Chano Domínguez (piano), Mario Rossy (bas), Blas Córdoba ‘Kejío’ (zang), Tomás Moreno ‘Tomasito’ (dans), Marc Miralta (drums)